upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

O2
#Velkocesko v zimě

Klient O2
Značka O2
Obor Mobilní a telekomunikační operátoři

Telekomunikační operátor O2 spouští zimní kampaň na svou roamingovou nabídkou. Opět v ní spolupracuje s českými instagramisty a youtubery v čele Jonášem Čumrikem, známým jako Johny Machette. Instagramisté a youtubeři také sdílí své fotky ze zahraničí s hashtagem na svých kanálech. "Chceme lidem ukázat, že se s našimi roamingovými datovými balíčky nemusí bát být online i v zahraničí a sdílet odtamtud své příspěvky," tvrdí Jiří Caudr, ředitel pro marketingovou komunikaci v O2.

Tváří aktivační online kampaně je Jonáš Čumrik alias Johny Machette, který s O2 už produkoval v prosinci videoklip Vánoční - ten dosáhl na YouTube za prvních 14 dní dvou milionů zhlédnutí. "Spojení youtuberů Johny Machette a Teri Blitzen s instagramisty nám pomohlo kampaň odstartovat. Hned po návratu z natáčení a focení v Alpách máme na Instagramu 500 soutěžních příspěvků, které nasbíraly přes 200.000 lajků," prohlašuje David Daneš, který v O2 zodpovídá za sociální sítě. 

V rámci zimní kampaně O2 spustilo také soutěž o deset telefonů Lenovo Vibe Shot. Pro účast v soutěži je třeba sdílet fotku se zimními zážitky s hashtagem na Instagramu. Tým vybraných nejlepších českých instagramistů pak každý týden vybere jednu, kterou O2 odmění jedním z deseti telefonů. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy