upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Comtech

Obědy pro děti
Obědy pro děti... Firmy, pomáhejte s námi

Klient Women for women
Značka Obědy pro děti
Obor Kulturní marketing & dobročinnost
Produkce Funny Bunny Films
Režisér Jiří Mádl

Jaroslava Obermaierová, Václav Neužil, Ondřej Malý a Filip Kaňkovský jsou protagonisty nového spotu projektu Obědy pro děti obecně prospěšné společnosti Women for women. Spot režíroval Jiří Mádl v produkci Funny Bunny Films. Celá kampaň je tentokrát pojata jako B2B a cílí na firmy, ale i na jejich zaměstnance. Poběží na internetu, konkrétně na YouTube, facebookové stránce projektu a formou direct e-mailu. 

Cílem celého projektu je pomoci ženám, popřípadě mužům s dětmi, které se ocitly v tíživé životní situaci, v důsledku čehož nemohou například hradit dětem školní obědy. Potřebným dětem, které vytipovávají ředitelé škol za spolupráce pedagogů, mohou být z příspěvků projektu uhrazeny obědy do konce školního roku. Pomoc je podle Women for women poskytována výhradně prostřednictvím základních škol, popřípadě školních jídelen, které jsou samostatné příspěvkové organizace, na základě darovací smlouvy tak, aby se obědy dostaly opravdu k dětem a pomoc nemohla být zneužita. Přímo rodinám dětí příspěvky nejdou. Projekt je celorepublikový a může se do něj přihlásit jakákoli základní škola z Česka.

Novou kampaň připravila pro Women for women opět agentura Comtech, z jejíž dílny vzešla i úvodní kampaň projektu Pomozte nám nakrmit děti jídlem i láskou"Děkujeme agentuře, klukům z Funn Bunny Films i hercům, kteří účinkovali ve spotu bez honoráře, protože jde o dobrou věc. Všichni byli velmi vstřícní a natáčecí den byl velmi příjemný," uvedla manažerka charitativních projektů Women for women Jana Skopová.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy