upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

PR.Konektor, The Hive

Oreo
Oreo / Ben Cristovao

Klient Mondelez International
Mediální agentura Carat
Značka Oreo
Obor Potraviny

Značka Oreo z portfolia společnosti Mondelēz International navázala spolupráci se zpěvákem Benem Cristovao. Ten svým zpěvem nahradil původní anglické znění televizní reklamy. Spot byl nasazen od června a vysílat se bude až do konce roku. Reklama v sobě kombinuje hrané a kreslené prvky a prezentuje zábavu spojenou s konzumací sušenky. Cristovao bude spolupráci s Oreem využívat i na svém instagramovém účtu @bennycristo.

"Kakaová sušenka s náplní je v České republice i na Slovensku oblíbená především u mladé generace, proto bylo propojení s Benem Cristovao logickou volbou," uvedla Marie Buzková, manažerka značky Oreo. "Ben se perfektně ztotožňuje s image našeho produktu, patří mezi moderní a zároveň velmi kreativní umělce, kteří udávají trendy," doplnila. V televizní reklamě bude slyšet pouze hlas zpěváka, na jeho sociálních sítích, které sleduje přes milion lidí, se objeví i videa s Oreo tematikou.

Přípravu televizního spotu a strategického plánování mají na starosti agentury The Hive a PR.Konektor. Digitální komunikaci zajišťuje Konektor Social a nákup médií agentura Carat.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy