upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Loosers

Pe-po
Redesign obalů Pe-po

Klient Severochema
Značka Pe-po
Obor Nábytek, domácnost, kancelář

Agentura Loosers připravila redesign produktové řady českých podpalovačů Pe-po výrobce Severochema, kterou tvoří třicítka produktů z oblasti podpalovačů, lampových olejů a čisticích prostředků. Pro vývoj etiket zvolili Loosers netradiční přístup - nafotili zbroušenou, namořenou a lakovanou smrkovou desku a z jejích částí vybrali základ jednotlivých etiket. Každý produkt tak má etiketu s jinou texturou smrkového masivu, zároveň je ale celá produktová řada designově kompaktní.

"Rozhodli jsme se dát našim výrobkům moderní, jednotný vizuální styl, odlišit se od konkurence a zvýšit rozpoznatelnost výrobků v obchodech. Zároveň nám záleželo na originálním řešení s respektem k dlouholeté tradici značky," uvedl Martin Pirek, manažer marketingu Severochemy.

Loosers kromě redesignu produktů připravili i modernizaci loga. Charakteristické skosení loga doplnil na etiketách výrazný červený pruh a ukázka hořícího produktu. Loosers spolupracují na omlazení komunikace značky Pe-po s libereckou Severochemou pátým rokem. Kromě tvorby obsahu pro Facebook a blog agentura zrealizovala i sérií eventů a roadshow s tématem grilování.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy