upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Penny Market
Natočte novou Penny reklamu

Klient Penny Market
Značka Penny Market
Obor Maloobchod, obchodní řetězce
Režisér Filip Hostýnek

Do televize míří reklama, kterou pro Penny Market natočil zákazník Filip Hostýnek z České Třebové. Mladý muž porazil v prázdninové soutěži Natočte novou Penny reklamu 161 konkurentů, kteří výsledky své práce nahráli na web, a získal odměnu 150 tisíc korun. Spot se objeví ve vysílání od 28. září. 

Scénář pro vítězný snímek vznikal dva týdny a Filip Hostýnek, čerstvý absolvent oboru Speciální edukace bezpečnostních složek, ho se dvěma kamarády natáčel tři dny v Orlických horách a u Chocně. V hlavní roli jsou jeho kamarádi, příbuzní nebo soused.

Podle manažerky strategického marketingu Penny Zlaty Ulrichové překvapilo vítězné video svou profesionalitou. "Navíc nejlépe splňuje soutěžní kritéria: dodržuje strukturu současných Penny spotů, zajímavě zpracovává téma České potraviny a ostatních výrobků z PENNY a hlavně je zábavné," dodala Zlata Ulrichová.

Penny Market dbá na to, aby spoty byly autentické, místní a s reálnými obyvateli - neherci z konkrétních menších měst, ve kterých se nachází Penny. "Reklamy našich zákazníků tento netradiční způsob tvorby posunuly ještě o úroveň výš," doplnila Ulrichová. Filmový štáb už letos natáčel v Jablonci nad Nisou a Havlíčkově Brodě nebo v Kralupech nad Vltavou.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy