upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

MUW Saatchi & Saatchi

Pilsner Urquell
Tajemství nezaměnitelné chuti

Klient Plzeňský Prazdroj
Značka Pilsner Urquell
Obor Alkoholické nápoje
Produkce Armada Films
Režisér Roman Valent

Pilsner Urquell přichází na začátku července s novou televizní kampaní zaměřenou "na vlastní kvality, které dávají plzeňskému pivu tuzemský i světový věhlas už od roku 1842". V novém televizním spotu představuje některé ze svých nejvýznamnějších sládků, kteří předávali po generace recepturu plzeňského piva svým následovníkům. 

Nová reklama klade podle zástupců Plzeňského Prazdroje důraz i na původní postup výroby plzeňského piva, charakteristický například přímým plynovým ohřevem v měděných varních nádobách. Spot se záběry přímého ohřevu plamenem vznikal pod taktovkou režiséra Romana Valenta a produkční společnosti Armada Films. Reklamu natáčel štáb v průběhu dvou dní v prostorách ležáckých sklepů Plzeňského pivovaru a zahrál si v ní například i současný sládek Václav Berka mladší. Idea spotu je dílem agentury MUW Saatchi & Saatchi z Bratislavy.

„V jednom záběru, doslova v jednom zpomaleném okamžiku, můžeme zahlédnout vše, co projde hlavou těm, kteří ochutnají Pilsner Urquell a kteří znají historii plzeňského piva a metodu jeho výroby. Nic z toho by se dodnes nezachovalo bez práce našich sládků. Za všechny jsme v reklamě vzpomenuli alespoň některé,“ tvrdí Lukáš Novotný, brand manažer značky Pilsner Urquell.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy