upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Wunderman

PlayStation Uncharted 4
Big Screen Heroes

Big Screen Heroes
Klient Sony
Značka PlayStation Uncharted 4
Obor Volný čas, rekreace, zábava, sport
Web http://www.bigscreenheroes.cz

V pražském multikinu Hostivař si budu moci diváci zahrát veřejně novou PlayStation hru Uncharted 4: A Thief´s End. Jde o součást pre-launch kampaně, kterou PlayStation spustil koncem dubna. Kampaň se inspirovala loňským předvánočním projektem, při němž hrál Playstation v multikině přímo před plným sálem jeden filmový divák. „Tentokrát ale zapojíme ještě víc lidí – nebude hrát jen jeden divák, ale uspořádáme turnaj pro pětičlenné týmy (celkem asi 20 týmů). Kampaň startuje na webu i na Facebooku, který spravuje agentura Wunderman, a místa na organizovaném eventu se hodně rychle plní,“ uvádějí zástupci agentury.

Herní event značka pořádá 7. května ve spolupráci s Premiere Cinemas Hostivař, kde se odehraje turnaj (5v5 deathmatch) o konzole PS4 z Uncharted edice. Celý turnaj se odehraje v prostorách a na plátnech tohoto multikina. Z toho faktu vychází i název celé akce, Big Screen Heroes: Uncharted 4. Na akci se musí všichni účastníci zaregistrovat a kapacita je hodně limitovaná. „Všichni diváci se mohou zapojit do hry o konzoli PS4 (standardní edice) a další věcné ceny, takže o motivaci všech účastníků je postaráno,“ sdělil Médiáři Daniel Bohuslav z agentury Wunderman, která celou kampaň připravuje.

Online kampaň k připravovanému eventu běží na Facebooku formou boostovaného postu. Podpoří ji také bannery v google display network, naplánované do doby těsně před eventem. „Na Facebooku budeme pracovat s publikem přidruženým k oficiálnímu profilu, pro něž máme připraveno ještě několik drobných překvapení,“ dodává Bohuslav.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy