upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Fragile Media, Outbreak

LMC
Práce za rohem

Klient LMC
Značka LMC
Obor Komerční služby veřejnosti
Produkce MasterFilm
Režisér Jan Látal
Creative director Jakub Smoljak
Copywriter Jakub Smoljak

Provozovatel pracovních portálů LMC spustil v září kampaň propagující jeho mobilní aplikaci Práce za rohem, kterou uvedl na trh začátkem roku 2016. Aplikace má pomáhat zaměstnancům, kteří denně dojíždějí za prací, najít zaměstnání blíže jejich domovů. Podle LMC dojíždí za prací v Česku dva miliony zaměstnanců, většina déle než 30 minut.

Televizní kampaň od agentury Outbreak vybízí ke stažení aplikace, přičemž televizní spoty doplňují další dva pro online, které se zobrazují v těchže časech jako televize. Povědomí o produktu mají zvýšit i reklamní rámečky v pražském metru.

"Ve spotech jsme vsadili na záporného hrdinu, který se objevil už na jaře v kampani pro Jobs.cz. Tentokrát ztělesňuje nepříjemnosti, které lidi na dojíždění štvou" tvrdí Aleš Křivánek z Outbreaku, který za agenturu vedl obě kampaně. 

Scénáře a texty jsou dílem Jakuba Smoljaka, který je idea makerem celého konceptu. Spoty režíroval opět Jan Látal v produkci MasterFilm a animaci aplikace připravila společnost Playou. Online část kampaně naplánovala a realizuje agentura Fragile Media.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy