upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Made by Vaculik Praha

Prague Pride
Všichni jsme stejně teplí

Klient Prague Pride
Značka Prague Pride
Obor Kulturní marketing & dobročinnost
Režisér Štěpán Vodrážka

Sloganem 5. ročníku festivalu Prague Pride, zaměřeného na gay, lesbickou, bisexuální a transgender tematiku, se stalo tvrzení Všichni jsme stejně teplí. Autorem letošní kampaně, která tento slogan doprovází záběry lidí pořízenými termo kamerou, je kreativní tým agentury Made by Vaculik ve složení Vít Bártek, Václav Matoušek a Pavel Sobek. „Šlo nám o jednoduché, a přitom výrazné vyjádření myšlenky, že Prague Pride není akce jen pro LGBT komunitu, ale pro všechny lidi bez rozdílu sexuální orientace,“ uvedl kreativní ředitel agentury Sobek.

Součástí komunikace bude tisková i outdoorová reklama s vizuály nafocenými termokamerou, online spot, natočený termokamerou v režii Štěpána Vodrážky, rozhlasové spoty a další podpůrné materiály, jako trička, placky a průvodce akcí. „Spot jsme drželi ve stejném duchu jako vizuály. Nevymýšleli jsme žádný příběh, jen zachytili termokamerou různé líbající se páry,“ komentoval to kreativní ředitel Made by Vaculik Pavel Sobek. Produkci spotu zajistila Magic Lab, hudbu složil producent nazávající se Aid Kid.

Digitální oddělení agentury navíc speciálně pro tuto kampaň připavuje facebookovou aplikaci, s jejíž pomocí si mohou uživatelé na svoji fotku dodat termo-efekt a ztotožnit se s hlavní myšlenkou. Festival se letos v Praze uskuteční v týdnu od 10. do 16. srpna.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy