upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Leagas Delaney Praha

Rajec
Medvěd

Klient Kofola
Značka Rajec
Obor Nealkoholické nápoje
Produkce Armada Films
Art director Lauren van Aswegen, Ian Adams
Creative director Tereza Svěráková
Copywriter Dan Friš
Režisér Simon Wagen
Cameraman Simon Wagen

Rajec uvádí další z řady televizních spotů, ve kterých se hlavních rolí chopili zástupci živočišné říše. Po vlčí rodince se v něm na svět podíváme tentokrát očima medvěda. Spot na pramenitou vodu Rajec vznikl ve spolupráci s londýnským filmovým štábem.

Londýnský filmový štáb, který natáčí přírodovědné dokumenty pro National Geographic a BBC, se podílel i na předchozím spotu s vlčí rodinkou (Kojenecká voda Rajec). Ve druhém ze série TV spotů, které spojuje claim: „To nejlepší vytvoří příroda v Rajecké dolině sama“, se na svět podíváme medvědíma očima. Spot je totiž natáčen speciální technikou, při které je kamera připevněna přímo na jeho těle.

Tento unikátní televizní spot běží od 20. 2. na stanicích Nova, Nova Cinema, SMÍCHOV, Prima, Prima LOVE, Prima COOL, TV Barrandov, Universal Channel, AXN, Disney Channel, Minimax, CS Mini, Óčko. Pramenitá voda Rajec se rodí v panenské přírodě Rajecké doliny a je tím nejpřirozenějším zdrojem tekutin na každý den. Obsahuje jen 317 miligramů minerálů v jednom litru, a je proto vhodná jako základ pitného režimu každého člověka. Zásobuje tělo vyváženým množstvím potřebných látek, například vápníkem a hořčíkem, které zajišťují její osvěžující chuť.

V roce 2012 prošlo celé portfolio značky Rajec výrazným redesignem 0,75l a 1,5l PET lahví, čímž bude uspořeno odhadem 280 tun plastu ročně. Jednalo se o první změnu obalů po osmi letech, která představuje pro značku Rajec výrazný krok vpřed v rámci jejích ekologických aktivit. Pramenitou vodu Rajec najdete v obchodech ve formátech 0,75l a 1,5l.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy