upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Pražská vodka
Pražská vodka

Klient Bohemia Sekt
Značka Pražská vodka
Obor Alkoholické nápoje

 

Pražská vodka loni oceněná národní značkou kvality Klasa spouští od začátku března další vlnu své kampaně. Propagace nejznámější tuzemské vodky poběží v televizi a na internetu. Speciální akce na podporu značky Pražská vodka budou k vidění také přímo v maloobchodních prodejnách a restauracích.
 
Hlavní část kampaně proběhne od 1. do 31. března a zacílí primárně na muže 30 až 55 let. Zejména v televizních kanálech ČT Sport a Prima uvidí diváci úspěšný reklamní spot loni oceněný cenou Effie.
 
 „Cílem kampaně je aktivovat značku před Velikonocemi. Ty jsou tradičně druhým nejsilnějším prodejním obdobím roku. Věřím, že se nám podaří spotřebitele oslovit i pobavit,“ okomentoval načasování kampaně brand manažer pro lihoviny skupiny BOHEMIA SEKT Marek Žižkovský.
 
Pre roll videa, krátká desetisekundová videa před reportážemi, budou po celý březen oslovovat diváky na vybraných internetových zpravodajských serverech. Část kampaně bude směřovat také do gastronomie.  Každý, kdo si během akce objedná panáka Pražské vodky, se může zúčastnit soutěže a cenu si vyzvednout přímo na baru. 
 
Celá kampaň vyvrcholí těsně před Velikonocemi, ve vybraných obchodních řetězcích ozdobí Pražskou vodku tisíce velikonočních pomlázek.
 
Pražská vodka je vyráběná z velejemného lihu připraveného z  nejkvalitnější pšenice. Ten se mnohanásobně destiluje v nejmodernějších destilačních kolonách. Další nedílnou složkou je dokonale čistá voda, zbavená veškerých nežádoucích látek, jež mohou ovlivnit chuťové vlastnosti nápoje.
 
Tradiční výrobní proces, během kterého je vodka několikrát filtrována přes aktivní dřevěné uhlí, je zárukou toho, že výsledkem je průzračně čistá Pražská vodka jemné chuti a vůně. Vysoká kvalita Pražské vodky byla v loňském roce oceněna prestižní značkou kvality Klasa.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy