upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Hullabaloo

Président Svěží
Président Svěží

Klient Mlékárna Kunín
Značka Président Svěží
Obor Potraviny
Produkce Target Pictures
Režisér Tomáš Sysel
Web http://www.presidentsvezi.cz/

Uvedení produktu Svěží značky Président z portfolia Mlékárny Kunín doprovodí televizní reklama a speciální microsite, na níž budou spuštěny dvě spotřebitelské soutěže. Značka také navázala spolupráci s foodbloggerkami. Kampaň připravila agentura Hullabaloo.

Úvodní event Président Svěží spojený s prezentací produktů se odehrál ve středu 6. dubna v prostorách Food Story v pražské Dlouhé ulici, kde své tipy na svačiny i pohoštění pro hosty předvedli foodbloggerky Svatava Vašková alias "Coolinářka" a Elly Kolaříková, v kampani označená jako "Bohyně kuchyně", a dále Jiří Konhefr, spolumajitel a gastronomický garant řetězce s potravinami Food Story.

"Využili jsme celé spektrum komunikačních nástrojů včetně spotřebitelských soutěží či trendových food videí. Chybět nebudou ani netradiční ochutnávky. které od května poběží v obchodních centrech, ve vybraných business centrech či v pekárnách Kabát," tvrdí produktová manažerka sýru Président Svěží Monika Schindlerová.

Se spuštěním televizní kampaně a microsite bude zahájena i první spotřebitelská soutěž s názvem Svěží radost, na niž v červenci naváže letní soutěž Svěží s věží. Zahájena byla také komunikace sýru Svěží na facebookové stránce Président Sýr. Videa s foodbloggerkami, která byla natočena přímo v den úvodního eventu, budou také uveřejněna na produktové microsite. Značku navíc zpropagují online kampaně ve vybraných lifestylových portálech a produktová kampaň i webová soutěž v rádiu Frekvence 1.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy