upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Inspiro Solutions

Primeros
Chci Primeros

Chci Primeros
Klient Primeros
Značka Primeros
Obor Osobní hygiena

Výrobce kondomů Primeros spustil kampaň na Tinderu, která probíhala ve dvou fázích. První tvořila mikrokampaň na podporu propagace v rámci festivalu Hip Hop Kemp, kde byly kondomy návštěvníkům zdarma k dispozici. Odstartovala 17. srpna a s geolokačním cílením do jednotek kilometrů nasbíral profil ChciPrimeros za necelé dva dny přes 50 spojení. Současně pomohl přilákat ke stánku s novými balíčky Primeros desítky návštěvníků.

Druhou fází kampaně byla třítýdenní podpora soutěže na Instagramu o designové dárkové balíčky kondomů. Mechanika soutěže byla krok po kroku vysvětlena přímo v profilových fotografiích profilu. Stačilo nahrát fotku s hashtagem #chciprimeros.

"Jestli je tu nějaká sociální síť plná sexu a randění, je to Tinder. Proto na něm nechceme chybět. Nápad na konkrétní kampaň pak vznikl ve spolupráci s Nikolou Foktovou, kreativní ředitelkou agentury Inspiro Solutions. Spolu s ní jsme se shodli, že i prezentace produktu může lidi na Tinderu bavit, když je autentická, funguje s insightem uživatelů a na nic si nehraje," uvedl Roman Kocián, ředitel a majitel Primeros.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy