upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Concept One

Radegast
Příběh bojovníka

Klient Plzeňský Prazdroj
Značka Radegast
Obor Alkoholické nápoje
Web http://www.radegastkmen.cz/

Pivní značka Radegast z portfolia Plzeňského Prazdroje spouští novou kampaň, připomínající partnerství Radegastu s hokejovou Tisport extraligou. „Fanoušci hodnotí hokejisty za jejich výkony na ledě, ale jen málokdo ví, jaké za nimi stojí příběhy. To bychom právě rádi změnili," tvrdí marketingový manažer značky Radegast Marek Dvořák. V rámci kampaně proto vznikají videomedailonky hráčů, z nichž jako první vypráví v pilotním projektu svůj příběh hráč Jiří Vašíček (Mountfield Hradec Králové), vítěz statistiky Radegast index v minulé sezóně. 

Jako další aktivita by měla následovat takzvaná Výzva hokejových bojovníků. Vítězové Radegast indexu z minulé sezóny vyzvou na speciálním webu fanoušky, aby si zkusili, jaké to je být v kůži hokejisty. Také fanoušci budou vytvářet videa se svými výkony. „Motivace pro fanouška je jasná, možnost osobně se setkat s hráčem a zkusit si přípravu přímo na ledě,“ říká Dvořák.

V rámci kampaně byla na startu sezóny v prodeji také speciální edice plechovek vyobrazující loňské lídry Radegast indexu motty, která charakterizují jejich styl hry. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy