upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Rust Klemperer

Radegast
Život je hořký. Bohudík

Život je hořký. Bohudík
Klient Plzeňský Prazdroj
Značka Radegast
Obor Alkoholické nápoje
Produkce BigMedia

Plzeňský Prazdroj zdvojnásobuje investice do značky Radegast, aby se po Moravě rozšířila i v Čechách. Inovací prošlo logo i portfolio obalů, které je představováno masivní kampaní. Nový design míří formou nových POS materiálů do hospod. S novou identitou Radegastu se lidé potkají i na akcích či v místech prodeje piva.

Radegast se také objevuje v televizi s novým spotem, od listopadu 2012 je partnerem hokejové extraligy, Baníku Ostrava, moravských týmů napříč soutěžemi od Zlína, přes Třinec, Vítkovice, Havířov po Olomouc a akcí Colours Of Ostrava a Masters of Rock. Aktuálně sponzoruje turné skupiny Kabát. Aktivní je značka na Facebooku a Twitteru. Venkovní kampaň plánovala agentura MEC Czech, produkovala BigMedia.

Léto vyvrcholí tradičně Radegast dnem, který loni navštívilo více než 30 tisíc lidí. V rámci extraligového partnerství Radegast plánuje otevření tematických hokejových hospod po celé republice. Před pár měsíci byla otevřena třetí Radegastovna, po Olomouci a Frenštátě tentokrát v Praze.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy