upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Leagas Delaney Praha

Rajec
Vlčí rodinka

Klient Kofola
Značka Rajec
Obor Nealkoholické nápoje
Produkce Armada Films
Art director Lauren van Aswegen, Ian Adams
Creative director Tereza Svěráková
Copywriter Daniel Friš
Režisér Simon Wagen
Kameraman Simon Wagen

Po nedávno uvedeném spotu s medvědem nasazuje Rajec znovu i první ze série unikátních televizních spotů – vlčí rodinku. Nasazení spotu na podporu kojenecké vody je doprovázeno online kampaní, v rámci níž připravil Rajec dvě originální animace – sovičku a žabičku. Jako bonus pro rodiče přichystal Rajec navíc originální ukolébavky přímo ze zvuků přírody v Rajecké dolině.

Na začátek dubna připravil Rajec online kampaň zaměřenou na budování povědomí o značce Rajec kojenecká voda. Na obrazovkách se opět po roce objeví originální televizní spot z dílny agentury Leagas Delaney, ve kterém se v hlavní roli představí vlčí rodinka. Na tvorbě spotu se podílel i londýnský filmový štáb, který natáčí přírodovědné dokumenty pro National Geographic a BBC. Spot běží na stanicích Nova, Smíchov, Nova Cinema, Prima, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love, TV Barrandov, Disney Channel, Universal Channel, AXN, Óčko, Minimax, CS Mini a Retro MT.

V rámci online kampaně připravil Rajec dvě animace – sovičku a žabičku, které odkazují na originální ukolébavky přímo ze zvuků přírody v Rajecké dolině. Tři ryze přírodní varianty a tři hudebně doplněné skladby si mohou nejen rodiče stáhnout na stránce www.rajec.com.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy