upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Comtech_Can

Řecký jogurt Milko
Hustá výzva

Klient Milko Polabské mlékárny
Značka Řecký jogurt Milko
Obor Potraviny
Web http://www.hustavyzva.cz

V pondělí 7. května odstartovala znovu kampaň Hustá výzva s Řeckým jogurtem Milko. Jejím cílem je pomoci lidem dostat se do formy. Na webových stránkách hustavyzva.cz najdou zájemci dva tréninkové plány zaměřené na hubnutí a posilování. Součástí každého z nich je i jídelníček se zdravými snídaněmi z Řeckého jogurtu Milko. Hustá výzva poprvé probíhala v lednu.

Oba plány výzvy trvají 21 dní. Tři týdny každodenního cvičení a zdravých jídel mají vést k dobré kondici a k osvojení návyku na zdravý životní styl. Fitness programy sestavil trenér a výživový poradce David Huf. Hustá výzva má i stránku na Facebooku a profil na Instagramu, kde motivuje účastníky soutěžemi o dárkové balíčky. Zájemcům o hubnutí a posilování tam navíc radí trenér Huf. 

Tvářemi kampaně zůstávají kulturista Jaroslav Paseka a herečka Barbora Mottlová. I oni plní Hustou výzvu a na Facebooku budou postupně zveřejňovat zábavná videa své snahy. Hustá výzva i s doprovodným programem trvá oficiálně do konce května, ale zapojit se do samotné výzvy je možné kdykoli. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy