upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

TWDC Prague

Rockový Vánoce
Letos si můžete přát cokoli

Letos si můžete přát cokoli
Klient RockRádio
Značka Rockový Vánoce
Obor Média, vydavatelství, marketing

Od 10. prosince startuje síť RockRadií komunikační kampaň na podporu vánočního vysílání nazvaného Rockový Vánoce. Klíčovými motivy vánočních vizuálů jsou tentokrát dárkově zabalený dům a automobil, to vše doplněno headliny Letos si můžete přát cokoli – od nás to nedostanete. Koledovat si ale můžete o slušnej rock!.

„Rockový Vánoce budou výrazným programovým prvkem, v jehož rámci budeme téměř každou hodinu v živém vysílání od 10. až do 24. prosince rozdávat mezi naše posluchače rockové dárky. Naši posluchači si budou moci volat v mimořádných časech o rockovou muziku podle jejich volby a dostanou k tomu bonus - ať už půjde o náš merchandising nebo hudební nosiče,“tvrdí programový ředitel stanice Petr Sznapka.

V rámci mediálního mixu tentokrát RockRádio vsadilo zejména na tiskovou reklamu v regionálních Denících a rozsáhlou podporu na sociálních sítích včetně bannerové kampaně na specializovaných webech a podpory na Facebooku a na webu RockRádií. Kreativní zpracování kampaně zajistilo studio TWDC Prague, exekuci si management RockRádií vyřešil in-house. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy