upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

WMC Grey

Royal Crown Cola
Southern slow since 1905

Klient Kofola ČeskoSlovensko
Značka Royal Crown Cola
Obor Nealkoholické nápoje

Kofola ve spolupráci s WMC Grey spustila kampaň na značku kolových limonád Royal Crown Cola. Součástí jsou televizní a online spoty, rozhlasové i venkovní formáty. Celá kampaň se nese v duchu pomalosti a je zastřešena sloganem Southern slow since 1905. Televizní spoty i vizuály vrací spotřebitele na počátek dvacátého století do města Columbus ve státě Georgia, USA a snaží se vyzdvihnout podstatu kraje a období, které bylo plné gentlemanů a zalité jižanským sluncem.  

"Naším záměrem bylo vytvořit značku s unikátním zážitkem. Chtěli jsme, aby zákazníci podlehli klidnému jižanskému tempu, sedli si do křesla, nohy vyložili na stůl a klobouk posunuli pěkně do čela, protože Royal Crown Cola pochází ze svérázného kraje, typického svou pohostinností a zdvořilostí, z kraje, kde dny jsou horké, víra pevná, čaj sladký a věty dlouhé,“ uvedla senior brand manager Lucia Tarbajovská. Samotný rebranding globální značky Royal Crown Cola startuje právě v Česku a na Slovensku a má velkou šanci být adaptován i na další trhy.

Royal Crown Cola je k dispozici v klasické verzi slazené třtinovým cukrem a v lehké variantě s přídavkem stévie. V současnosti je k dostání v gastro segmentu ve formě skleněných vratných lahviček. Prodej v podobě plechovek začíná i v maloobchodní síti a distribuce se bude nadále rozšiřovat.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy