upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Young & Rubicam

RWE Český lev 2016
Dodáváme energii českému filmu

Klient RWE
Značka RWE Český lev 2016
Obor Finanční služby
Režisér Daniel Růžička
Web http://www.rwekarta.cz

Bolek Polívka, Marie Doležalová, Barbora Seidlová, Lukáš Pavlásek, Hynek Čermák, Josef Polášek, Miroslav Donutil a další herci se představují v nové kampani RWE na podporu české kinematografie. Její základ tvoří spot připomínající blížící se předávání výročních cen České filmové a televizní akademie Český lev. Ve spotu nechybí ani tváře RWE Jarmil Škvrna a Lukáš Příkazký. Důležitou roli sehraje také umělý kůň a úsporná LED žárovka.

"LED žárovka jako produkt sehrála roli v naší předchozí kampani, a i nyní odkazuje na službu pronájmu LED žárovek," tvrdí Václav Podzimek, customer communication manažer RWE. Televizní spot totiž tentokrát vysvětluje, kolik herců je potřeba k jejímu zašroubování.

Spot poběží se sponzorským vzkazem od 22. února v České televizi a v televizích Nova, Prima, Barrandov a Óčko. Na kanálu RWE na YouTube bude ke zhlédnutí prodloužená verze spotu s bonusovými komickými výstupy. Podpora této kampaně proběhne i na facebookových stránkách projektu RWE a také na webu RWE karta.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy