upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Wunderman, Young & Rubicam

RWE
Pronajměte si LED žárovky

Klient RWE
Značka RWE
Obor Různé
Web http://www.svittechytre.cz

Společnost RWE představila svoji letošní podzimní marketingovou kampaň, ve které prezentuje novou službu pronájmu úsporných LED žárovek značky Tesla. Hlavní tváří kampaně je opět herec Jarmil Škvrna se svou reklamní rodinou. Koncept připravily stejně jako předchozí tři kampaně agentury Wunderman a Young & Rubicam, mediální plánování zajistila agentura Maxus. Všechny agentury jsou součástí sítě WPP. Kampaň poběží minimálně do konce roku.

Hlavní sdělení kampaně stojí především na úspoře elektřiny a na představení úsporných situací, ze kterých je jasné, kolik lze ušetřit například v bytě či domě s pronajatými LED žárovkami od RWE. Zákazníci si mohou LED žárovky pronajmout na všech 36 zákaznických centrech po celém Česku.

Agentura Wunderman připravila online komunikaci v podobě nových stránek, kde si mohou zájemci propočítat úsporu spotřeby elektřiny ve své vlastní domácnosti, a rozsáhlé bannerové podpory. Kampaň se objeví také v offlinu, a to díky obrandování všech zákaznických center RWE. Součástí kampaně je i rozsáhlá promotion, která osloví vytipovanou cílovou skupinu v místě jejich bydliště. Další součástí kampaně je televizní spot od Young & Rubicam, rozhlasové spoty v komerčních rádiích nebo dvouminutové minipořady v České televizi s názvem Historie světla ve zkratce.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy