upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Wunderman

RWE
Úspory jedou

Úspory jedou
Klient RWE
Značka RWE

Společnost RWE odstartovala pro stávající i nové zákazníky soutěž Úspory jedou o auto s úsporným plynovým pohonem. Soutěž začala 1. července a potrvá až do konce září. Hlavní cenou spotřebitelské soutěže RWE bude vůz Škoda Octavia Combi na CNG. Soutěž podpoří marketingová kampaň, kterou připravila reklamní agentura Wunderman.

Kampaň se objeví ve všech zákaznických centrech RWE, ve větších městech pak budou před obchodními centry umístěny hypercubes jako součást OOH kampaně. Připraveny jsou také rádiospoty do obchodních center a online bannery na jejich webové stránky. Součástí kampaně bude také newsletter, který RWE bude rozesílat svým zákazníkům, spotřebitelskou soutěž podpoří RWE také na Facebooku.

Hlavní cenou je vůz Škoda Octavia Combi s úsporným plynovým pohonem a sleva 15 % na čerpání CNG, kterou vítěz uplatní u RWE plnicích stanic. Do soutěže se mohou zapojit noví i stávající klienti RWE, a to zodpovězením soutěžní otázky. Podmínkou účasti v soutěži je uzavření smlouvy nebo smluvního dodatku na odběr elektřiny nebo zemního plynu od RWE.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy