upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

McCann

Rychlá půjčka
Arturova dobrodružství

Klient Raiffeisenbank
Mediální agentura ZenithOptimedia
Značka Rychlá půjčka
Obor Finanční služby
Režisér Goran Marojevič

Začátkem září startuje nová podzimní kampaň Raiffeisenbank podporující takzvanou Rychlou půjčku. Jejím hrdinou je opět soukromý detektiv Artur, který nově dostane i ženský protějšek v podobě "krásné Viktorie". Kampaň doplní na přelomu září a října propagace eKonta Smart a Podnikatelského eKonta Start.

Artura opět ztvárnil herec Victor Solé, kterému v českém znění propůjčil hlas Michal Dlouhý, Viktorii Erica Bigia. Nová reklama začíná v obchodě s hudebninami, kde se detektiv setká s Viktorií a kde také nabízejí k prodeji saxofon, po němž touží, ale nemůže si ho dovolit. „Odpovědí na Arturův problém je naše rychlá půjčka. Artur si s její pomocí saxofon koupí, a možná získá i přízeň tajemné Viktorie,“ tvrdí ředitelka marketingové komunikace Raiffeisenbank Michaela Kuželová.

Spot z dílny kreativní agentury McCann Prague vznikl v režii Gorana Marojeviče, kameramanem byl Jan Velický. Kampaň na Rychlou půjčku se poprvé objeví v televizi v období od 1. do 20. září, a poté ještě od 26. října do 8. listopadu a od 23. listopadu do 13. prosince. Kampaň poběží také v rádiu a v online médiích. Mediální plán připravila agentura ZenithOptimedia.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy