upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Cheil Germany

Samsung
#JednodussiZivot / Dara Rolins, Roman Šebrle, Adriana Poláková

Klient Samsung Electronics
Značka Samsung
Obor Nábytek, domácnost, kancelář
Režisér Barbora Cais
Creative director Barbora Cais
Strategy&Account Director Jana Kurialová
Kamera Tomáš Sovinský
Web http://jednodussizivot.cz/

Výrobce elektroniky Samsung spustil novou online kampaň #JednodussiZivot. Hlavním cílem je zejména prostřednictvím videí z "domu snů Samsungu" ukázat, jak mohou domácí spotřebiče svými funkcemi zjednodušit život jejich uživatelům. Ve videích se objeví chytré pračky, chladničky, mikrovlnné trouby nebo inovativní vysavače. Kampaň poběží až do 3. prosince.

"Pro účely kampaně jsme si vybrali populární české a slovenské osobnosti, které jsme pozvali do domu snů, kde jim spotřebiče Samsung výrazně zjednoduší život. S každým z trojice Dara Rolins, Roman Šebrle a Adriana Poláková jsme pak natočili čtyři krátká videa, ve kterých ukazují výhody našich spotřebičů," uvedla Tereza Vránková, ředitelka marketingu a komunikace Samsung Electronics Czech and Slovak.

Kampaň poběží devět týdnů v Česku zejména na webech Aktuálně.cz, Stream.cz, Proženy.cz a Seznam.cz, na Slovensku poté na Feminity.sk, Modrykoník.sk, Diva.sk a dalších. Po celou dobu bude kampaň probíhat i na sociálních sítích Facebook, InstagramYouTube.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy