upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Klan

Globus
Scan&Go

Klient Globus
Značka Globus
Obor Maloobchod, obchodní řetězce

Hypermarketový řetězec Globus nasazuje po pěti letech televizní reklamu, kterou propaguje svou novou službu Scan&Go. Kampaň, která kromě televize zahrnuje také online a rádia, odstartovala v pondělí 24. října.

"Scan&Go jsme pro zákazníky v praxi vyvíjeli tři roky. Navazujeme tak na dlouhodobou komunikaci toho, co děláme, totiž, že Globus nabízí přidanou hodnotu, která jinde není,“ tvrdí marketingový ředitel Globusu Petr Ptáček. Scan&Go je skener, který průběžně načítá kódy nakupovaných položek, čímž má kupujícím umožnit mít po celou dobu nákupu přehled, kolik nákup stojí, a u pokladen okamžitě zaplatit bez vykládání zboží na pás. První systém Scan&Go byl zaveden v roce 2013 v Globusu v Čakovicích. Loni pak byly vybaveny skenery hypermarkety v Praze na Zličíně a v Brně. Nyní je už mají všechny hypermarkety Globus v Česku. 

Televizní spot, natočený v dvacetivteřinové a třicetivteřinové verzi, je opřen o rodinný koncept, ve kterém se tatínek s malým synem vydají na předvánoční nákup. Spot vznikl ve spolupráci s kreativní agenturou Klan, která je součástí komunikační skupiny Publicis One. Poběží v televizních stanicích Nova, Nova Cinema, Smíchov a Telka. Na internetu se pak objeví i varianty zkrácené na deset vteřin. Dalšími nosiči budou rádia, sociální média, a masivně budou využity i komunikační kanály v samotných hypermarketech Globus. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy