upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

M-Ocean

Schweppes
Schweppes The Bar

Schweppes The Bar
Klient Karlovarské minerální vody
Značka Schweppes
Obor Nealkoholické nápoje
Web http://www.atbars.com/category/the-bar/

Aktivační agentura M-Ocean vytvořila pro značku perlivých nápojů Schweppes z portfolia Karlovarských minerálních vod mobilní Schweppes The Bar. Mobilní bar se veřejnosti poprvé představil 8. listopadu během přehlídky mladých designérů Czech Design Week v Praze v Kafkově domě na Náměstí Franze Kafky. Odtud bude "cestovat" po různých místech v Česku a nabízet nealkoholické i alkoholické nápoje vyrobené z limonád Schweppes. Pro agenturu jde o první projekt vytvořený pro značku Schweppes, kterou získala ve výběrovém řízení.

"Tým M-Ocean zná prostředí barů a líbí se nám jejich kreativní přístup i práce," tvrdí brand manažerka této značky Gabriela Římanová. M-Ocean totiž organizuje už přes deset let barmanské soutěže, k nimž patří třeba Havana Club Grand Prix, Beefeater Mixldn nebo Chivas Master. Od roku 2004 pracuje M-Ocean také pro Becherovku. Zajišťuje pro ni například program pro ambasadory Becherovka Bohemia Bar Club.

Schweppes The Bar tvoří pod taktovkou agentury architekt Juraj Calaj, barman Milan Zaleš, hudebník Jonáš Ledecký, malířka Léna Braunerová a světelný designér Petr Pufler

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy