upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Veletoč

Simply Fresh
Zbagetelizujme to

Zbagetelizujme to
Klient Hamé
Značka Simply Fresh
Obor Potraviny

Společnost Hamé, výrobce mimo jiné baget a sendvičů, se rozhodla pro výraznější podporu své značky Simply Fresh. Od začátku června spustila dvě nové kampaně zaměřené na ty, kteří rychlé jídlo volí nejčastěji – na řidiče.

„Zbagetelizujme to! Jednoduše čerstvá“. S tímto nápisem a fotografií bagety se šunkou a sýrem se budou v červnu setkávat řidiči na cestách po celé České republice. Devět billboardů bude umístěno v Praze, dalších 21 pak na dálnicích D1, D2, D11 a D5. 

Billboardovou kampaň připravilo pro Hamé zlínské grafické studio Veletoč.

Druhá kampaň poběží v červnu a v září na Rádiu Impuls. „Půjde o sponzoring dopravního zpravodajství. Kampaň poběží vždy v prvním a třetím týdnu daného měsíce, týdně budeme mít čtyřicet sponzorských vzkazů,“ přibližuje Marcela Mitáčková, ředitelka pro marketing a vývoj společnosti Hamé.

Text ve znění „Dopravní servis vám přináší bagety Simply Fresh od Hamé, Vaši skvělí parťáci na cestách“ uslyší posluchači od pondělí do pátku vždy osmkrát denně. První zpráva proběhne éterem v 5.45, další budou následovat vždy po dvou hodinách. Poslední zazní v 19.45. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy