upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Woman

Sirup Jupí Superhustý
Červený rybíz, Černý bez

Klient Kofola
Značka Sirup Jupí Superhustý
Obor Nealkoholické nápoje
Produkce Mimofilm
Creative director Bára Novotná
Režisér Karel Janák

Jednička na trhu sirupů, značka Jupí, spouští TV kampaň na podporu nových originálních příchutí sirupů Jupí Superhustý. Černý bez a Červený rybíz jsou novými přírůstky produktové řady, která byla v loňské Volbě spotřebitelů vyhlášena nejlepší novinkou roku mezi sirupy.   

Kreativní koncept TV spotu je dílem Báry Novotné, která je také autorkou divácky úspěšného spotu "Lahvinka" na sirupy Jupí Superhustý z loňského roku. Režisérského žezla se chopil Karel Janák, se kterým Kofola spolupracovala již dříve na spotu na Kofolu Bez cukru.

Spot nás tentokrát přesune na dospěláckou rodinnou oslavu, během které si holčička s chlapečkem schovaní pod stolem dávají první ovocné pusy. Chlapeček dostává nejprve jahodovou, pak malinovou a jako třetí si přeje rybízovou. V okamžiku, kdy čeká se zavřenýma očima na novou rybízovou, přistihne je pod stolem teta. Chlapeček tak místo rybízové od holčičky dostane „štípanou“ od tety.

Nasazení TV spotu je naplánováno na 18. ledna na kanálech TV Nova, Prima a Barrandov.

Hudebním podkresem je česká cover verze zahraničního hitu Stumblin in od Hany Zagorové a Petra Rezka Ta pusa je tvá. To bohužel nedovoluje šíření spotu v prostředí internetu.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy