upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Skanska Reality
To jste ještě neviděli! Pes v myčce

Klient Skanska
Značka Skanska Reality
Obor Komerční služby veřejnosti
Produkce Nataci.me
Režisér Jakub Vlachynský, Petr Štulíř
Art director Jakub Vlachynský
Copywriter Jakub Vlachynský

Developerská společnost Skanska Reality startuje kampaň na bydlení U cukrovaru v Praze – Modřanech. Ta je v prvním týdnu postavená na produktovém internetovém spotu, který propaguje místnost se sprchou v přízemí nově nabízeného bytového domu, jeden z hlavních benefitů projektu. Ve spotu je promovaná také možnost sportovního vyžití v lokalitě a občanská vybavenost.

Spot je k nalezení na kanálech Skanska Reality na Stream.cz a YouTube. „V předchozích kampaních jsme převážně používali klasické mediální formáty od rádiových spotů, přes outdoorové nosiče, printovou inzerci a PR až po online bannery a PPC,“  řekl Ondřej Svatoň, vedoucí oddělení marketingu a komunikace Skanska Reality. „Loni jsme k tomu přidali ještě remarketing, kampaně v chytrých telefonech a Facebook. Profil Skanska – inspirace pro bydlení, má k dnešku více než 5 000 fanoušků. Realizace kampaně založené na produktovém spotu byla tedy jen dalším logickým krokem.“

Skanska Reality na projektu spolupracovala se společností Nataci.me Petra Štulíře, který má s podobnými projekty zkušenosti. „Naším cílem bylo představit bydlení U cukrovaru vtipnou, odlehčenou formou,“ uvedla Eva Keřková, specialistka marketingu a komunikace, která zodpovídala za natočení videospotu i jeho následnou propagaci. 

Kampaň zahájená 29. dubna bude kulminovat ve druhém květnovém týdnu, kdy bude zahájen prodej bytů. Na internetovou část bude navazovat kampaň v rádiích, na outdoorových nosičích a v printu. Na leitmotiv kampaně naváže ještě soutěž na Facebooku o nejvtipnější fotku psa, jejíž výherce uvidí svého čtyřnohého přítele na billboardu v centru Prahy. Launchovací část kampaně bydlení U cukrovaru skončí před letními prázdninami. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy