upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Mustard

Škoda Superb
Česká raketa

Klient Škoda Auto
Mediální agentura Mediacom
Značka Škoda Superb
Obor Auto moto
Produkce Mustard
Režisér Luboš Svoboda

Žižkovská věž odstartovala a vznesla se k nebesům. Známé internetové memy, které ukazují pražský žižkovský vysílač jako vesmírnou raketu, došly nového zhmotnění ve čtyřech virálních videích Škody Auto, v sérii nazvané Česká raketa. Videa se dnes objevila na webech Blesk.cz, iDnes.cz, Novinky.cz a G.cz. Celá akce je součástí kampaně propagující novou generaci modelu Škoda Superb. Všechny spoty připravila a zprodukovala agentura Mustard, režíroval je Luboš Svoboda.

Kampaň nese název Travel in style, travel in space, což je slovní hříčka, protože slovo space je možné přeložit jako prostor, ale také jako vesmír. Kampaň odkazuje k tomu, že nový Superb obsahuje řadu moderních technologií, které by podle zástupců Škody vypadaly ještě před pár lety jako ze scifi filmu nebo ze zpráv o NASA. "Pro komunikaci vlajkové lodi značky Škoda se tak přímo nabízely výrazové prostředky související s tajemstvím vesmíru a kosmonautikou, jejichž využití nakonec vyústilo v zastřešující koncept Nekonečný prostor pro váš styl. Nový model Superb je pro nás zkrátka něco jako kosmická loď," uvedl pro Médiář PR manažer Škody Vítězslav Pelc.

Součástí kampaně je také mezinárodní televizní a internetový spot s názvem Intelligent Life, nasazený v půli června. Film ukazuje noční jízdu do hor. Za volantem sedí vědec, mířící k radioteleskopu. Jeho kolegyně, pracující v observatoři, zaznamenává současně domnělý ‚wow-signál’, který považuje za důkaz o existenci inteligentního života ve vesmíru. Po dojezdu vědce se ukáže, že signály vysílala jeho Škoda Superb. Děj reklamy se odvolává na takzvaný ‚wow-signál’, zaznamenaný v roce 1977 radioteleskopem Big Ear v Ohiu z oblasti souhvězdí Střelce. Příčina signálu nebyla dosud vysvětlena.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy