upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

WMC Grey

Starobrno
Óda na Kometu

Klient Heineken Česká republika
Značka Starobrno
Obor Alkoholické nápoje
Režisér Jaroslav Malý

Spot pivní značky Starobrno s neoficiální hymnou fanoušků hokejového klubu HC Kometa Brno, s neobvyklou délkou 90 sekund, představuje brněnský fenomén – fanoušky populárního hokejového klubu. Vysílat se bude od 19. ledna jednou denně před sportovními novinami na televizních stanicích Nova, Fanda a Nova Cinema.

Televizní spot se natáčel těsně před Vánocemi v Brně - na stadionu Komety, tedy Kajot Aréně, a v brněnských ulicích. Jeho hlavními aktéry se stalo 7 200 fanoušků, kteří ten den přišli na zápas Komety s Českými Budějovicemi. Režisérem spotu se stal Jaroslav Malý, v minulosti autor reklamy na nepasterizované Starobrno.

Óda na Kometu je neoficiální hymnou fanoušků hokejového klubu. Před několika lety ji napsal jeden z nich, známý pod přezdívkou Jido, a stala se proslulou díky podání Vladana Krásného, s jehož svolením mohl spot vzniknout. Za doprovodu symfonického orchestru vedeného Janem Chalupeckým a složeného z profesionálních hudebníků, Ódu ve spotu (spolu s fanoušky) zazpíval sólista Janáčkovy opery Národního divadla Brno Jan Šťáva.

Kromě dění na a v okolí stadiónu reklama divákům ukáže i místa pro Brno typická, například Starou radnici, Červený kostel, Českou ulici či Brno skrz okno tramvaje, které žádný Brňan neřekne jinak než „šalina“.

Starobrno je od září 2012 generálním partnerem HC Kometa Brno.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy