upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Sušický skatepark
Sušice Geographic

Klient Sušice
Značka Sušický skatepark
Obor Volný čas, rekreace, zábava, sport
Režisér Ladislav Plecitý
Web http://www.susicebranasumavy.cz/skatepark

Nový video spot Sušice Geographic propaguje čerstvě otevřený sušický skatepark a navázanou rekreačně sportovní oblast. Za videem stojí režisér Ladislav Plecitý, který s městem Sušice spolupracuje dlouhodobě. Byl autorem například kampaně pro sušický aquapark a poté krátkého filmu Tvoje Dobrodružství, který byl Médiářem vybrán do žebříčku 25 nejlepších reklam roku 2015.

Video je krátkou parodií na přírodopisné dokumenty. "Chtěl jsem jít hlavně proti tomu, jak skejtová videa běžně vypadají. Většinou je to náhodný sled skejtových triků ve zpomalených záběrech, rychle sestříhaný do nějakého hip hopového beatu. Navíc jsem si říkal, že skejťáci v Sušici se o tom, že mají nový park dozví i bez našeho videa. Cílem bylo zaujmout hlavně lidi, kteří se o skateboarding nezajímají. Ukázat jim, že skejťáci jsou normální kluci a holky, co mají rádi sport, pohyb a umí si ze sebe udělat legraci," uvedl režisér Ladislav Plecitý.

Ve spotu si zahráli obyvatelé města Sušice a členové místní skejťácké komunity. Namluvení komentáře se ujal známý herec a dabér Pavel Rímský.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy