upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Havas Worldwide Prague, Ogilvy, Saatchi & Saatchi

T-Mobile
Ve vašich službách / Ivan Trojan

Klient T-Mobile
Mediální agentura Mediacom
Značka T-Mobile
Obor Mobilní a telekomunikační operátoři
Produkce Boogie Films
Režisér Tomáš Bařina

Mobilní operátor T-Mobile spustí 2. listopadu předvánoční kampaň na LTE telefony a na mobilní televizi. Hlavním protagonistou zůstává nadále tajný agent  v podání herce Ivana Trojana, jeho aktuální mise se bude odehrávat v zasněženém horském masivu. Nové reklamní spoty režíroval Tomáš Bařina v produkci Boogie Films. Kampaň potrvá až do 31. prosince, poběží v televizi, v kinech, v outdooru, na zastávkách hromadné dopravy, na internetu včetně komunikace na Facebooku, zahrnuje také sponzoring a speciální vystavení v Praze.

Kreativní koncept a nadlinkové aktivity zajistila tradičně agentura Saatchi & Saatchi, o podlinku se starala Havas Worldwide Prague, online mají na starost agentury OgilvyOne a Proboston Creative a komunikaci v sociálních sítích Bubble. Mediální nákup zajišťuje agentura MediaCom Praha.

T-Mobile přichází v letošním roce mezi mobilními operátory se svou vánoční kampaní zřejmě jako první. O2 sice odstartovala už 1. listopadu svou vánoční nabídku tarifového bonusu až 3.000 korun při koupi nového 4G LTE telefonu značky Samsung, Lenovo a Apple, ale kampaň zatím neodtajnila. "Odstartuje v průběhu listopadu," sdělila Médiáři mluvčí O2 Lucie Pecháčková s tím, že nové spoty by se měly objevit ještě během prvního listopadového týdne. Vodafone počítá s předvánoční reklamní komunikací až o dva týdny později. "Kampaň startujeme až 16. listopadu, zatím ladíme podobu," uvedla pro Médiář Adéla Konopková z Vodafonu.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy