upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Havas Prague, Peppermint Digital, Proboston Creative, Saatchi & Saatchi

T-Mobile
Chytré auto

Klient T-Mobile
Mediální agentura Mediacom
Značka T-Mobile
Obor Mobilní a telekomunikační operátoři
Produkce Boogie Films
Režisér Max Turek
Web http://www.t-mobile.cz/chytreauto

Mobilní operátor T-Mobile spouští 1. prosince kampaň a prodej svého nového řešení pro bezpečnou automobilovou jízdu pod názvem Chytré auto. Krabička vybavená SIM kartou se nainstaluje do takzvaného OBD portu, který mají všechny vozy vyrobené od roku 2001, a přes mobilní síť se propojí s aplikací Motion. Gadget nazvaný jednoduše Zařízení čte z vozu data a posílá informace o stylu jízdy, pohybu, poruchách  a bezpečnosti přímo do aplikace v mobilním telefonu. Řešení stojí standardně 2.599 Kč s tarifem za 75 Kč měsíčně. V rámci předvánoční promo nabídky získají všichni zájemci se smlouvou na dva roky na Zařízení slevu 1.150 Kč, zaplatí tedy jen 1.449 Kč (plus tarif 75 Kč měsíčně). Nabídku mohou využít zákazníci všech operátorů – stačí stáhnout aplikaci a propojit se Zařízením v autě. Umístění OBD konektoru v konkrétním vozidle lze vyhledat na webové stránce Chytré auto.

Kampaň poběží od 1. do 31. prosince na YouTube, na Facebooku, na Twitteru a bude mít i televizní podporu v pořadech Applikace, Autosalon Extra, Snídaně s Novou a ve dvou dílech cyklu Rady ptáka Loskutáka. Dále zahrnuje tiskovou inzerci a online bannery. Kreativní řešení nadlinkové kampaně měla na starost tradičně Saatchi & Saatchi, podlinku Havas Prague a Proboston Creative a komunikaci v sociálních médiích Peppermint Digital. Hraný spot režíroval Max Turek v produkci Boogie Films, o animovaný spot se postarala zmíněná agentura  Havas, o voiceover pak Zbyšek Horák (dabuje Jeremy Clarksona v pořaduTop Gear).

Majitel vozu se díky nové službě dozví například o stavu a poloze svého auta (i prostřednictvím Google street view), o překročení rychlosti, o tom, že do jeho zaparkovaného vozu někdo naboural, o odtahu či stavu autobaterie. Dále může exportovat knihu jízd, sdílet polohu automobilu nebo sledovat statistiku – počet ujetých kilometrů, dobu jízdy, rychlost a další informace.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy