upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Saatchi & Saatchi

T-Mobile
Hotel Růženka / Kryštof Hádek, Veronika Kubařová, Jiří Langmajer, Petra Kvitová

Klient T-Mobile
Mediální agentura Mediacom Praha
Značka T-Mobile
Obor Mobilní a telekomunikační operátoři
Produkce Boogie Films
Režisér Juraj Janiš
Kamera Filip Marek

Mobilní operátor T-Mobile představí 15. února nový koncept svých reklamních kampaní. Ivana Trojana po čtyrech letech nahradí Kryštof Hádek a Veronika Kubařová. Ti ve spotu ztvární manžele, kteří si pořídí horský hotel Růženka. V roli jejich zaměstnanců se objeví Jiří Langmajer (údržbář, řidič), Anastázie Chocholatá (číšnice) a Ctirad Götz (kuchař) a také tenistka Petra Kvitová. Kampaň poběží od 15. února do 15. března 2018 a operátor v ní představí nový princip nabídky svých mobilních a fixních služeb pro rezidentní zákazníky. 

"Budeme zákazníky seznamovat se zcela novým principem nabídky našich služeb, proto jsme se rozhodli pro komunikaci v rámci zcela nového reklamního konceptu," uvedl ředitel marketingové komunikace T-Mobile Jan Stanko. Během nejbližší kampaně diváci uvidí první padesáti vteřinový televizní spot, pro internet je připravena jeho prodloužená verze. Režie se ujal Juraj Janiš, který řežíroval reklamy pro značky Kofola, Pilsner Urquell či Visa, za kamerou stál Filip Marek. Spot byl natáčen speciálními filmovými objektivy Panavision.

Kromě televize kampaň poběží také na venkovních nosičích, v printu, on-line, retailu i na sociálních sítích. Kreativní koncept připravila Saatchi & Saatchi. Havas Worldwide Prague má na starosti podlinkovou komunikaci a retail, online a retail řeší Proboston Creative, sociální sítě Peppermint Digital. Média nakupuje MediaCom Praha.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy