upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Peppermint Digital

T-Mobile
Kapitánův deník / Ivan Trojan

Klient T-Mobile
Značka T-Mobile
Obor Mobilní a telekomunikační operátoři
Produkce Sunny Jim & Friends
Režisér Karen Davidsen

Pro období adventu připravila agentura Peppermint Digital pro mobilního operátora T-Mobile návaznou kampaň na sociálních médiích. Ivan Trojan, který v nejnovějším televizním spotu vystupuje coby astronaut, v něm posílá na Zemi pravidelný report ze svého letu s orangutanem LáďouKapitánův deník. Série videí je stylizovaná do podoby palubních videozáznamů, jaké se využívají ve sci-fi filmech. Videa, která poběží primárně na Facebooku, přibližují život astronautů ve stanici na oběžné dráze a zároveň představují tři nabídky a služby.

"Snažili jsme se maximálně rozpracovat nadlinkový koncept, a to způsobem, který je atraktivní v prostředí sociálních sítí. Chtěli jsme naše fanoušky pobavit a zároveň nevšedně představit vybrané chytré dárky z naší vánoční nabídky," uvedla Barbora Kyzivát Drašnarová, seniorní specialistka T-Mobilu na sociální média a influencer marketing.

V rámci kampaně je pro fanoušky připraveno i několik soutěží, stejně tak vánoční a silvestrovský speciál s Láďou. Agentura Peppermint Digital, který videa připravila spolu s produkcí Sunny Jim & Friends a režisérkou Karen Davidsen, pečuje o sociální sítě T-Mobilu déle než rok.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy