upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Peppermint Digital

T-Mobile
Magentová síť

Magentová síť
Klient T-Mobile
Značka T-Mobile
Obor Mobilní a telekomunikační operátoři

Mobilní operátor T-Mobile připravil speciální interaktivní instalaci Magentová síť, jíž se bude v závěru předposledního říjnového týdne prezentovat na veletrhu tenisek Teniskology. Veletrh, který se koná ve dnech 21. a 22. října ve strojírně areálu Pragovka v pražské Kolbenově ulici, pořádá tanečník a choreograf Yemi Akinyemi Dele, známý jako Yemi A. D. Instalace T-Mobilu na něm poslouží jako umělecký artefakt a zároveň jako středobod marketingových aktivit operátora na tomto veletrhu.

Koncept a realizaci eventu připravovala obsahová agentura Peppermint Digital, která sídlí v karlínské Kotelně 55. Ta současně zajistila spolupráci s youtubery a influencery, kteří mají za úkol instalaci od architekta Lukáše Kuby zpropagovat. Mimo jiné jde o Jiřího Krále či Veroniku Šubrtovou (Weef’s World), nebo instagramisty Hynka Hampla (@hynecheck), Hanu Valentovou (@hana_val), Jiřího Kryla (@j1rk4) nebo Markétu Poláškovou a Magdalénu Fukanovou (@czech_Vibes). Akci bude T-Mobile přenášet mimo jiné na Snapchatu nebo ve svých Instagram Stories. "Chtěli jsme dramatizovat jednoduchou myšlenku – že být s přáteli na síti je zábava," tvrdí výkonný ředitel Peppermintu Jan Kotek. Součástí projektu podle něj bude mimo jiné soutěž o ceny z nového e-shopu Lovemagenta.com, možnost nechat si nalíčit "magentové rty" kosmetikou Urban Decay a LTE připojení od T-Mobile. 

"Na Teniskology můžeme prezentovat naši síť trochu jinak, kreativněji a zábavněji. Jde o další z našich sociálně-mediálních eventů, které využíváme pro komunikaci," říká senior specialistka online marketingu T-Mobile Barbora Drašnarová. Jako předchozí projekty zmiňuje například expedici na Sněžku nebo aktivity na Rock for People.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy