upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Saatchi & Saatchi

T-Mobile TV
Klinika inovativní péče

Klient T-Mobile
Mediální agentura Mediacom
Značka T-Mobile TV
Obor Mobilní a telekomunikační operátoři
Produkce Boogie Films
Režisér Tomáš Bařina

Mobilní operátor T-Mobile se opět vrací na „kliniku inovativní péče“ , které vládne svérázný primář v podání herce Ivana Trojana. Ten musí v nové reklamě vyřešit problém, že jeho nový lékař, představovaný opětovně Václavem Neužilem, propadl namísto ošetřování pacientů cvičení podle televizních lekcí aerobiku. Spot získal název Cvičme v rytme podle televizního pořadu, populárního v Československu v 80. letech minulého století.

Kampaň se sloganem Nenechte televizi, aby s vámi cvičila poběží od 2. května do 30. června a propaguje službu T-Mobile , konkrétně pak možnost zpětného zhlédnutí pořadů a nabídku až 130 programů.

Základ kampaně tvoří televizní spot, natočený režisérem Tomášem Bařinou v produkci Boogie Films opět v prostorách Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové. Kampaň dále doplní sponzoring, tisková inzerce, venkovní reklama, ambientní média, online aktivity, komunikace na sociálních sítích a v shopech T-Mobile TV.

Po kreativní stránce ji připravila opět agentura Saatchi & Saatchi, podlinkové a detailové aktivity měla na starost agentura Havas Worldwide Prague, o online se starají agentury Proboston Creative a TL5 Digital a plánování i nákup médií zajistila agentura MediaCom Praha.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy