upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Carat Czech Republic

Reebok
The Gym Is Everywhere

The Gym Is Everywhere
Klient Reebok
Mediální agentura Carat Czech Republic
Značka Reebok
Obor Volný čas, rekreace, zábava, sport
Web http://www.bemorehuman.cz/

Výrobce a prodejce sportovních potřeb Reebok spustil s nástupem podzimní sezóny na českém trhu reklamní projekt The Gym Is Everywhere. Ve spolupráci s mediální agenturou Carat a společností Aqua Ads tak poukazuje formou guerillové kampaně na různých místech v Praze na to, jak jich lze využít pro cvičení. 

Aqua Ads je firma, která vytváří ve veřejném prostoru různé obrazce speciálním "ekologickým" způsobem: vystříká je do špíny chodníků speciálním strojem, který tvoří regulovatelný vodní paprsek. Výsledný "graffiti motiv" tedy tvoří kontrast mezi vyčištěnou a zašlou částí plochy. Tímto způsobem nyní vznikly po Praze na čtyři desítky tréninkových míst, takzvaných spotů, označených takzvanou Reebok Deltou, tedy typickým motivem této značky. 

Nejvíc spotů lze nalézt v parku Riegrovy sady. Vznikl zde dokonce Rieger Challenge park s dvaceti stanovišti, kde se kromě speciálně připravených cviků objevuje i sprint. Další lokality jsou rozmístěny například po cyklostezce u Vltavy, v Krči, v Holešovicích nebo na Letné. Všechna místa jsou zanesena do mapy, která je zájemcům k dispozici na webových stránkách Be More Human, a také oni sami ji mohou rozšířit o návrhy vlastních lokací.

Od 29. srpna do 11. září se navíc budou konat skupinové sportovní hodiny pod dohledem profesionálních trenérů u obchodního centra Arkády Pankrác.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy