upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Friendly

Tiger
Energie pro tvůj primetime / Majk Spirit

Klient Maspex Czech
Značka Tiger
Obor Nealkoholické nápoje

Slovenský rapper Michal Dušička alias Majk Spirit spojil své jméno s energetickým nápojem Tiger a stal se jeho ambasadorem. Kampaň, jejíž přípravy trvaly několik měsíců, si za hudební motiv vzala nejpopulárnější Dušičkovu skladbu Primetime, která zároveň vešla i do claimu Energie pro tvůj primetime. Kampaň vyvrcholila začátkem června, kdy se do prodeje dostala limitovaná edice nápoje právě s Majkem Spiritem.

Modrá plechovka s podobiznou populárního rappera je už v obchodech a doprovází ji rozsáhlá kampaň v Česku i na Slovensku. Značka energetického nápoje Tiger se rozhodla naskočit na trend využití ambasadorů, který v současnosti patří mezi nejefektivnější marketingové nástroje.

"Spolupráci s Majkem Spiritem vnímáme jako spojení dvou mega silných energií. Majk je idolem naší cílové skupiny a ideálně se hodí ke komunikaci hodnot značky Tiger," je přesvědčena manažerka značky Tiger Lenka Rusnáková. "Snažili jsme se, aby se Majk cítil co nejpřirozeněji. Věříme tomu, že když se spojíte se značkou, které věříte, výsledkem bude autentické a fungující spojení.”

Kampaň na českém i slovenském trhu tvoří billboardy, rozhlasové spoty a celý měsíc soutěž na Evropě 2, video a fotografie určené ke komunikaci na sociálních sítích. Námět a kreativu kampaně vytvořila agentura Friendly, která se stará také o sociální sítě značky. Na kampani se dále podílelo slovenské LaurincStudio.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy