upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Studenta Media

Tipsport
IT Lov / Hynek Čermák

IT LOV

Vyrazili jsme no lov a přijdem si i pro tebe!

Zveřejnil(a) ITlov dne 21. březen 2016
Klient Tipsport
Značka Tipsport
Obor Komerční služby veřejnosti
Režisér Kamil Bartošek
Web http://www.itlov.cz

"Tak, kamaráde, skončilo ti flákání. U nás budeš v kanclu dva dny v tejdnu. A třetí den už ten tvůj ksicht nechci vidět, protože budeš mít home office, vole."

Česká sázková firma Tipsport spustila náborovou kampaň s názvem IT Lov, která má oslovit především studenty a absolventy vysokých škol se zaměřením na informační technologie. Cílem kampaně je vybudovat povědomí o Tipsportu coby přední technologické společnosti, a získat v této oblasti nové kvalifikované zaměstnance. V soutěži, která probíhá od března do května 2016 na internetovém portálu IT Lov, mohou studenti vysokých škol vyhrát například počítač, cestu do palírny whiskey Jameson v irském Dublinu nebo zápůjčku elektromobilu Tesla. Jednou z hlavních výher je také možnost získat práci u Tipsportu.

Na podporu soutěže a dalších aktivit spojených s IT Lovem vznikl promo spot s hercem Hynkem Čermákem (představitelem titulní postavy v české gangsterce Gangster Ka) v hlavní roli. "Chtěli jsme známou tvář s pověstí drsňáka, která do školy prostě vtrhne a začne lovit absolventy. Casting tedy neprobíhal, oslovili jsme rovnou Hynka Čermáka," přibližuje natáčení spotu mluvčí holdingu Tipsport Lubomír Ježek. Spot běží na facebookové stránce projektu.

Na výrobě spotu spolupracoval Tipsport s agenturou Studenta Media, která se zabývá takzvaným employer brandingem. Scénář a režii měl na starost Kamil Bartošek alias Kazma. Natáčení probíhalo v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze.

Ústřední platformou pro celou náborovou kampaň a soutěž je už zmíněný internetový portál IT Lov, informace jsou dále prezentovány v rámci personální rubriky na webu Tipsportu. Komunikace celého projektu tedy probíhá výhradně online.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy