upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Cream Prague

TOP 09
Volby 2013 / přebal deníku Metro

Volby 2013 / přebal deníku Metro
Klient TOP 09
Značka TOP 09
Obor Politika
Copywriter David Brada
Grafika/ilustrace Babeta Ondrová

Agentura Cream Prague připravila pro TOP 09 v den voleb, v pátek 25. října falešnou titulní stranu bezplatného deníku Metro vydavatelství Mafra, které vlastní Andrej Babiš, podnikatel a politik, který ve volbách rovněž kandiduje jako lídr vlastního strany ANO.

"Inspirovali jsme se skutečnou historickou událostí a napsali fiktivní dvě strany deníku Metro tak, jak by mohl vypadat v případě výsledku, který by otevřel dveře návratu k totalitě," uvedl autor kampaně David Brada. "Bez odvahy klienta by ale podobný inzerát nikdy nevyšel."

"V inzertní a reklamní části jsme se zaměřili nejen na téma autoritářského státu versus vlády autorit a také na výzvu jít k volbám. Pokusili jsme se i vyvrátit levicové lži, kterými zásobují české voliče nerealistické a nereálné programy - zejména od sociální demokracie," prohlásil manažer volební kampaně TOP 09 Jaroslav Poláček.

V tomtéž vydání deníku Metro vychází také inzerát, jehož prostřednictvím podnikatel Karel Janeček, bavič Jan Kraus a herec Ondřej Vetchý podporují kandidáta KDU-ČSL Daniela Hermana.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy