upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Saatchi & Saatchi

Transparency International ČR
Korupční víceboj / Petr Koukal a další

Klient Transparency International ČR
Značka Transparency International ČR
Obor Kulturní marketing & dobročinnost
Režisér Jakub Štáfek
Grafika/ilustrace PFX
Produkce Boogiefilms
Web https://www.korupcniviceboj.cz

Kampaň Transparency International Česká republika Korupční víceboj poukazuje na korupci ve sportu. Tomuto tématu se věnuje dlouhodobě na celosvětové úrovni. Za kampaní stojí kreativní agentura Saatchi & Saatchi, která je součástí  komunikační skupiny Publicis One.

Saatchi & Saatchi ke kampani připravila společně s Boogiefilms videospot, který byl natočen pod taktovkou režiséra Jakuba Štáfka. Klíčový vizuál dramatizující absurdní situaci, kdy se korupce stane součástí sportu, vznikl ve spolupráci se studiem PFX.

Součástí kampaně je i komunikace na Facebooku, kde probíhá předávání symbolického štafetového kolíku, který navrhl designér Roman Kvita. Jeho převzetím vyjadřují sportovci a známé osobnosti podporu transparentnosti ve sportu. Do kampaně se zatím zapojili např. Petr Koukal, Kristýna Hoidarová Kolocová, Petr Čtvrtníček, Jiří Lábus, Jakub Štáfek, David Pastrňák nebo Martin Hanzal. Štafeta s podpisy se na konci kampaně bude dražit a výtěžek půjde na další aktivity Transparency International ČR.

Součástí kampaně je také web www.korupcniviceboj.cz, kde se může zapojit i veřejnost. Součástí je formulář, kam se mohou lidé obracet s podněty týkajícími se korupce ve sportu.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy