upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Scholz & Friends Praha

Transportbeton
Beton až do domu

Beton až do domu
Klient Českomoravský beton
Značka Transportbeton
Obor Komerční služby veřejnosti

Hlavním cílem podzimní outdoorové kampaně Českomoravského betonu je propagace produktu Transportbeton. Jedná se o beton vyrobený na míru a dovezený na danou stavbu. Kampaň se soustředí a cílí zejména na individuální stavitele (stavebníky rodinného domu, bazénu, garáže, příjezdové cesty), kterým firma připraví a doveze materiál přímo na stavbu.

Celkem 84 reklamních ploch s dvěma novými vizuály (lišící se obsahem krabice na pizzu - dům a bazén) tvoří součást podzimní části letošní reklamní kampaně společnosti Českomoravský beton, jednoho z nejvýznamnějších výrobců transportbetonu na našem trhu. Podzimní část outdoorové kampaně kombinující billboardy, bigboardy a dva doublebigboardy začala v září a potrvá do konce října. Od 7. října ji také podpoří behaviorálně cílená online kampaň na portálu Novinky.cz.

„Billboardy zatím žádná z firem vyrábějící beton ve větší míře nevyužila, šlo vždy jen o jednotlivé kusy,“ uvádí důvody pro výběr média Jan Veselý, marketingový manažer firmy Českomoravský beton. „Kromě toho nám billboardy umožnily i prezentaci v regionech, a to přímo v těch městech, kde jsou naše betonárny.“ Umístění reklamních ploch totiž kopíruje rozmístění jednotlivých provozů skupiny Českomoravský beton. Billboardy navíc oslovují i stavebníky, kteří nemají čas číst, případně přístup k internetu.

Stále je také aktivní landing page www.vychutnejsisvoustavbu.cz, kterou Českomoravský beton spustil už v rámci jarní části kampaně. Lze se sem dostat automaticky také prostřednictvím www.betonazdodomu.cz. Reklamní kampaň s heslem Vychutnej si svou stavbu začala na jaře 2013 billboardovou a online kampaní, doplněnou printem. Vizuály billboardů však navíc obsahovaly také navigaci na nejbližší betonárnu skupiny Českomoravský beton a údaj o její vzdálenosti.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy