upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

TV Prima
Hvězdy jdou mezi vás

Klient FTV Prima
Značka TV Prima
Obor Televizní grafika

Televize Prima uvedla self-promotion klip ke svému podzimnímu konceptu Hvězdy jdou mezi vás. Při natáčení se používala moderní technika.

Prima v identech představuje své tváře - moderátory a herce v reálném prostředí a situacích, v přírodě, na cestách, daleko od studia. Situace evokují žánr pořadů nebo charakterizují hlavní aktéry něčím pro ně typickým. Pořad Prostřeno! je pojat jako piknik v přírodě, Jana Krause divák vidí na silnici v červeném retro voze, Zdeněk Pohlreich jede na motorce, Partička se proměnila v partu trempů a moderátoři VyVolených se představují jako postavy ze slavného westernu. Populární herce z Cest domů vidíme na rozcestí, kde stejně jako v seriálu, řeší vztahové mnohoúhelníky.

Vizuálně funguje každá věc jako obraz. Prostřeno! připomíná Snídani v trávě, pohled na Zdeňka Pohlreicha má evokovat Bezstarostnou jízdu. Každá scénka má svoje barevné ladění kostýmů a rekvizit a celek má vyzařovat podzimní atmosféru.

Spot se natáčel digitálně na Red Epic kameru, takže bylo možné pracovat se zpomalenými efekty a v rozlišení 4K. Pro letecké záběry byl použit speciální octocopter, který umožnil vidět herce i přírodu nejen v detailech a obvyklých záběrech, ale i z ptačí perspektivy.

Natáčecí technika ve vzduchu

Pod výslednými spoty (kromě postprodukce) je podepsán mladý, osvědčený tvůrčí tým Primy: Linda Šandová – vedoucí projektu, Jaroslav Drtina – autor konceptu, Filip Racek – scénář a režie, Pavel Berkovič – kamera, Markéta Šalátová a Jiří Michálek - produkce.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy