upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

VCCP

UniCredit Bank
Presto Půjčka

Klient UniCredit Bank
Značka UniCredit Bank
Obor Finanční služby
Produkce Target Pictures
Režisér Ken Karpel

UniCredit Bank spouští 10. října druhou část podzimní kampaně s novým reklamním spotem se zaměřením na Presto Půjčku - převedení úvěru nebo sloučení úvěrů. Kampaň, kterou připravila agentura VCCP Praha, poběží v Česku i na Slovensku. Noví i stávající klienti mohou podle banky získat při uzavření Presto Půjčky nový smartphone zdarma.

Od 10. října poběží nové televizní spoty na Presto Půjčku v Česku v TV Nova a TV Prima a jejich přidružených kanálech, na Slovensku primárně v TV Markíza. V online prostředí se banka zaměří zejména na display banner reklamu na nejnavštěvovanějších serverech v Česku iDnes.cz, Seznam.cz, Blesk.czDenik.cz, na Slovensku Sme.sk, Atlas.sk, Aktuality.sk či Centrum.sk. Část kampaně poběží také na sociálních sítích. O realizaci spotů se postarala produkce Target Pictures a režie se ujal Ken Karpel.

Kampaň navazuje podle zástupců banky na zavedený mezinárodní koncept skupiny UniCredit Real Life Banking, který má přizpůsobovat bankovnictví skutečným životním potřebám. 

Na rychlou a bezproblémovou půjčku pro nové i stávající klienty včetně klientů jiných bank láká v současnosti kromě UniCredit Bank také Česká spořitelna a Air Bank.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy