upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Triad Advertising

Velkopopovický Kozel
Poctivá práce si zaslouží odměnu

Klient Plzeňský Prazdroj
Značka Velkopopovický Kozel
Obor Alkoholické nápoje
Produkce Animation People, Silencio FX, Zoom Films Production

Velkopopovický Kozel v nové kampani posiluje spojení s odměnou po poctivé práci, které si dlouhodobě buduje. Ve spolupráci s agenturou Triad připravil spot vytvořený tradiční ruční animací bez použití 3D a počítačových efektů, kde je většina věcí vyrobena ze dřeva a z papíru. Ztvárnil v něm příběhy dvou řemeslníků a rozhodl se vzdát hold ruční práci a šikovným lidem. 

"Napadlo nás, že lidé, kteří nezištně pomohou někomu okolo sebe, nemusí existovat jen v pohádkách. Začali jsme hledat a nakonec jsme našli dva příběhy, které nás vzaly za srdce. Jeden slovenský a jeden český – a shodou okolností oba o řemeslnících, kteří pracují se dřevem," uvedl Eugen Korda, creative team leader Triad Advertising. Kampaň, která proběhne na Facebooku a YouTube, bude trvat čtyři týdny. Kreativní koncept pochází z dílny Triad Advertising, produkčně se na projektu podíleli ZOOM Films, studio Animation People a Silencio FX.

„Největší sílu kampaně vidíme ve využití digitálních kanálů s celým jejich potenciálem. Ten nám umožňuje ukázat autentické příběhy reálných řemeslníků ve vizuálně netradiční a zajímavé formě. Videa o řemeslnících jsou taky propojena s aktuálním TV spotem, kdy nás postava z něj uvádí do děje. Odměna na konci videí ukazuje, že upřímné poděkování má pro lidi pořád obrovskou hodnotu," uvedla Mária Vaškovičová, brand specialista značky Velkopopovický Kozel, Plzeňský Prazdroj.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy