upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Saatchi & Saatchi, Scandal Media

Raifeissen stavební spořitelna
Vezeme vám lepší bydlení

Vezeme vám lepší bydlení Vezeme vám lepší bydlení
Klient Raifeissen stavební spořitelna
Mediální agentura ZenithOptimedia
Značka Raifeissen stavební spořitelna
Obor Finanční služby
Web http://www.rsts.cz/roadshow/

Raiffeisen stavební spořitelna spouští roadshow Vezeme vám lepší bydlení. Speciální kamion projede během sedmi týdnů dvacet českých a moravských měst a bude zastavovat na náměstích a před obchodnmi domy. Zde představí design, chytré technologie a úsporná řešení do domácnosti. Akce startuje 26. dubna v Trutnově a propaguje úvěry a aktuálně běžící dotační programy Raiffeisen stavební spořitelny, určené právě na rekonstrukci bydlení. Zakončena bude 10. června v Příbrami.

Kamion, navržený architektkou Tanií Morrison, bude obsahovat ukázku kuchyně, koupelny i obývacího pokoje. "V době, kdy se celá řada aktivit odehrává převážně online, se chceme potkat s lidmi v regionech pro změnu osobně. Ve spolupráci s našimi partnery jim uceleně představíme aktuální trendy v bydlení," tvrdí šéf marketingu Raiffeisen stavební spořitelny Lukáš Kopecký. 

Partnery akce jsou společnosti Siko, Oresi, Kika, Isover, Viessman, Czech Deco Team, Haidy, LG, Lenovo, Ledko, Smartherbs, Barkotex a Centrum pasivního domu.

Roadshow podpoří komunikace v síti rádiových stanic Blaník a Hitrádia, inzerce v regionálních titulech, online reklama, komunikace na Facebooku, na serverech TN.cz, Living.cz a ve vlastní obchodní síti. Akci produkčně zajišťuje agentura Saatchi & Saatchi, mediální podporu na místě pak Radiohouse. Autorem kreativního návrhu je Scandal Media Group, o nákup médií se postarala ZenithOptimedia a o PR podporu AMI Communications. K akci vznikla speciální microsite z dílny Giant Interactive.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy