upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Symbio Digital

ViralBlog.com
Mobilní aplikace Viralblog.com

Mobilní aplikace Viralblog.com
Klient ViralBlog.com
Značka ViralBlog.com
Obor Média, vydavatelství, marketing
Produkce Symbio Digital
Creative director Zdeněk Hejda
Copywriter Martin Svetlík
Grafika/ilustrace Narn Badmaev
Account manager Lenka Reiterová, Sanja Popovič
UX designér Lukáš Hroch
Programátor Szymon Lesisz, Zoltán Páll

Viralblog.com Igora Beukera, jeden z nejvlivnějších světových webů o digitálním marketingu s měsíční návštěvností 800.000 lidí, uvádí novou mobilní aplikaci pro své čtenáře - pro platformy Android a iOS. Za jejím vývojem stojí česká agentura Symbio Digital. Aplikace je výsledkem širší spolupráce mezi agenturou a Viralblogem, kterou se podařilo navázat v průběhu loňského roku 2013.

Základem aplikace pro mobilní telefony je obsah přebíraný přímo ze stránek Viralblog.com. Stejně jako na webu, i v aplikaci je zachována možnost kategorizace obsahu pomocí záložek, a to podle tématu i podle autora. Celkové rozhraní aplikace se snaží být minimalistické a intuitivní, aby co nejméně rušilo čtenářský zážitek.

„Problém čtecích aplikací je v tom, že si je uživatelé stáhnou, ale potom už je jen zřídkakdy zapnou. Není to přitom jen otázka obsahu, ale také uživatelského prostředí. Proto jsme se soustředili na proces ‚onboardingu‘, který uživatelům usnadňuje orientaci a přechod od prozkoumávání možností k pravidelnému používání,“ podotýká designér uživatelských prostředí Lukáš Hroch.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy