upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Saatchi & Saatchi

Visa
S Visou na nákupy do Kauflandu

S Visou na nákupy do Kauflandu
Klient Visa Europe
Značka Visa
Obor Finanční služby

Od konce července do začátku listopadu bude platební asociace Visa Europe propagovat ve všech 117 obchodech Kaufland v Česku platby kartou. „Češi již nyní z celkové měsíční částky, kterou zaplatí kartou, utratí více než třetinu právě v supermarketech. Právě proto věříme, že novou kampaní tento trend ještě více podpoříme,“ uvedl Marcel Gajdoš, regionální manažer Visa Europe pro Česko a Slovensko. Momentálně je na českém trhu skoro 5 milionů karet Visa, loni jejich držitelé utratili v českých obchodech zhruba 160 miliard Kč.

Spotřebitelé budou moci sbírat samolepky za nákupy nad 100 Kč a za bezhotovostní platby. Za 70 samolepek si pak bude moci vybrat zboží od německého výrobce kuchyňského nádobí Fissler. Celkem jsou připraveny přes 3 miliony hracích karet a 100 milionů nálepek.

Kampaň bude podpořena tiskovými inzeráty, online reklamou a reklamou v místě prodeje. Během celých čtrnácti týdnů bude akce propagována v zákaznických novinách Kauflandu, na billboardech, plakátech, portamatech, na webu, v sociálních médiích v čele s Facebookem a spoty v instore rádiu.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy